Kapat

Erkekler Konusunda Doğru Sanılan Yanlışlar

Erkekler için hayatta ne önemlidir? Yoksa erkekler duygusal mıdır? Tüm bu soruların cevapları ve erkekler hakkında, doğru bilinen yanlışları sizler için 7 maddede sunuyoruz.

#1 Erkekler Yalan Söyler

Erkekler yalan söyleyemez. Erkek saftır, düzdür. Yalan söylemek istese de beceremez.

#2 Erkekler Çok Fazla Dış Görünüşe Önem Verir

Bu konu herkes için geçerlidir. Her insan ilk olarak dış görünüşe önem vermektedir. Genel olarak dış güzelliğin yanında çekicilik son derece önemli bir konudur. Bu iki kavram birbirine benzer olarak algılansa da aralarında pek çok fark yer alabilmektedir. Bir bayanın çekiciliği söz konusu olması durumunda dış görünüşle beraber zekası ve kendine güveni ortaya çıkmaktadır. Erkekler de böyle kadınlara aşık olmaktadır.

#3 Erkekler Güçlü Kadın İster

Devamlı olarak duymuş olduğumuz yanlışlardan bir tanesidir. Erkekler güçlü kadınlardan hoşlansa bile hakimiyet kurabileceği kadınlarla ilişki yaşamaktadır.

#4 Erkekler Duygusallığı Sevmez

Erkeğin dünyasına giriş yaptığınız zaman görüldüğünden farklı dünyaya giriş yapabilirsiniz. Duygular söz konusu olduğunda her zaman aklı mantığı bir kenara bırakmaktadır.

#5 Erkekler Olgundur

Erkekler bayanlara göre daha serbest yaşayarak hayatını sürdürmektedir. Kadın olmak her zaman daha zor görünmektedir. Engellerle devamlı olarak karşılaşan kadınlar ve bu engellerle baş edebilmek için mücadele etmektedir.

#6 Erkekler Dedikodudan Nefret Eder

Erkeklerden dedikodu yapma kelimesini sık olarak duyarız. Bunun yanında erkek de dedikodu yapmaktadır. Erkekler genel olarak çaktırmadan alttan işin içine biraz da mizah katarak bu işi yapmayı sevmektedir.

#7 Erkekler Hep Tartışır

Televizyon ekranları üzerinde izlediğimiz spor ya da siyasi birçok tartışma programında erkek hakimiyeti yer almaktadır. Aslında bu yanılgının temel kaynakları ise bu programlardır. Söz konusu ilişki olması durumunda zaman zaman erkekler farklı davranışlar sergilemektedir. Bunun nedeni gündelik hayatımızda yer alan tartışmalar yeterince insanları yormaktadır. Sevdiği, hayatını paylaşmış olduğu kişiyle tartışmayı asla istememektedir. Sadece zaman, dinlenmek ve huzur istemektedir.